בקרת איכות בבניה

קונקאם הינה מערכת לניהול איכות הבניה המאפשרת ניהול תהליך הבניה באמצעות כלים לבקרה אפקטיבית תוך שיתוף כלל גורמי האיכות והמעורבים בפרויקט. המערכת פעילה כיום בהרחבות קיבוציות, מבנים רב קומתיים, פיתוח ותשתיות וכן בפרויקטים של תמ"א.

המערכת מאפשרת שליטה ובקרה לחברות המנהלות ומבצעות מספר רב של פרויקטים והכל במסך אחד. שימוש נכון במערכת מביא בוודאות לפרויקט איכותי יותר ומונע ליקויי בניה וסטיות, עובדה הגורמת לצמצום ניכר בהוצאות הפרויקט מרגע מסירתו ועד תום אחריות היזם/הקבלן ולשביעות רצון הלקוחות.

שתף דף זה

          Chosen as 1 of the TOP 5 worldwide

אתרים בהם פעלה ופועלת פלטפורמת קונקאם

צרו איתנו קשר

פלטפורמה למקסום הרווח, ניהול ובקרה בפרויקט

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

  כל תהליך של פרויקט בניה הוא מורכב ומחייב המון ידע, ניסיון, ארגון ומקצועיות. כל בעל מקצוע שמנהל את הפרויקט יודע שמלבד ניהול אנשי המקצוע, הספקים, ההזמנות ודאגה לפרטים הקטנים שחלים עליו, הוא גם צריך לדאוג לכל נושא בקרת איכות בבניה. עקב העבודה העמוסה של קבלן או מהנדס בניה ושימת לב לכל פרט בפרויקט, הוא יכול לבחור לנהל את נושא בקרת האיכות בשתי תצורות: או שהוא מחליט להוסיף משימה נוספת ליומן הדיגיטלי ולדאוג שהיא תתבצע על ידו או שניתן להביא איש מקצוע נוסף עליו הוא יהיה מומנה, וידאג שכל העבודה שמתבצעת באתר הבניה תהיה לפי ההנחיות והנהלים של בקרת האיכות. גורם המקצועי החיצוני שיבחר ילווה את הפרויקט מרגע הבניה הראשון ועד למסירת הדירה ללקוח. כדי לנהל את כל המשימות במקביל, מומלץ כאמור להשתמש ביומן דיגיטלי, לתעד את כל אנשי המקצוע הרלוונטיים ולבדוק שלא שכחתם כלום. חברת קונקאם מערכות מציעה ללקוחותיה מערכות יומנים דיגיטליים נוחים לשימוש, שיעזרו להם לנהל את כל התהליכים והמשימות מרחוק בצורה מקצועית ומהירה.

  ההבדל בין בקרת איכות בבנייה והבטחת איכות

  משמעות המושגים מאוד זרה לאנשי מקצוע שלא מגיעים מהתחום, אך אם אתם מעוניינים לרכוש דירה או נמצאים בתהליך, חשוב שתכירו את ההבדלים בין בקרת איכות בבנייה להבטחת איכות. שכן, לשניהם יש משמעות שונה מבחינת הקבלן ועדיין שניהם צריכים להתקיים בכל תהליך בניה, למשל: בניה של בית פרטי, בניין קומות, משרדים וכדומה. בקרת איכות כוללת המון הכנות, פרוטוקולים, בדיקות ואישורים עבור כל צעד וצעד בפרויקט. למעשה, האחראי על הבקרה מתעד כל אלמנט ושינוי, חוזר אליו בשלבים מאוחרים יותר, בודק את ההתקדמות ואם יש עמידה בתקן או שיש צורך לעבור שיפור. בשונה מהבטחת איכות שתומכת בהליך של הבקרה. כלומר, איש המקצוע שבודק את הבטחת האיכות מוודא שהבקרה עשתה את כל הבדיקות, עובר על הפרוטוקולים שוב ובודק לגבי ההתחייבות של הקבלן לגבי בקרת האיכות והאם כל מה שסוכם התקיים. בפשטות: הבטחת האיכות בודקת את עבודת בקרת האיכות.

  ניהול פרויקט מתחילתו ועד סופו

  כל פרויקט מתחיל ממסמכים ופרוטוקולים שונים והקבלים אחראיים על הביצוע שלהם. כדי שהם יעמדו הלוח הזמנים, הם זקוקים ליומן דיגיטלי שיתעד עבורם כל משימה ובעיקר, את משימת בקרת איכות בבנייה שהיא חלק חשוב ובלתי נפרד מכל סיום פרויקט.

  לסיכום, חברת קונקאם מערכות מובילה בפיתוח יומנים דיגיטליים ומאמינה שניהול פרויקט מהיר, מקצועי ואיכותי צריך להיות בצמוד ליומן שידאג בכל שלב לשלוף תזכורת ולאף להנפיק דוחות רלוונטיים.